Yem Üretimi

% 7 pazar payı ile yem sektörünün lider firmalarından olan CP’nin 2018 yılı yem üretimi 1.175.000 tondur.

CP Yem Hakkında

Tarımsal sanayide, yıllık 27,5 milyon ton yem üretimiyle dünyanın en büyük yem üreticisi, uluslararası bir kuruluş olan CP Grup, 1986 yılında İnegöl’de ilk yem fabrikasını kurarak Türkiye’deki faaliyetlerine başlamıştır.

Dünya standartlarındaki yem kalitesi ile her kesimden üreticinin beğenisini kazanan firma daha sonraki yıllarda sırası ile 1989 yılında Turgutlu, 1991 yılında Ankara ve Hendek, 1992 yılında Hayrabolu ve 2004 yılında ise Tarsus yem fabrikalarını hizmete açmıştır.

% 7 pazar payı ile yem sektörünün lider firmalarından olan CP’nin 2018 yılı yem üretimi 1.175.000 tondur.

Yem satış ve pazarlama faliyetleri ağırlıklı olarak veteriner hekim ve ziraat mühendislerinden oluşan teknik kadro ile gerçekleşmektedir.

CP Yem; Türkiye’de 6 adet yem fabrikası ve yem fabrikalarına bağlı olarak oluşturulan stratejik 6 bölgede, (Hayrabolu, Hendek, İnegöl, Turgutlu, Ankara, Tarsus) hizmet vermektedir. Satış ekibinin yanısıra konusunda uzman teknik destek ekibi ile her bölgede satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir. Bu tecrübeli kadro yıllardır geleneksel hayvancılığın yanısıra ülkemizde hızla artan ithal ırk uygulaması ile değişen koşullar ve ekonomik beklentilere göre organize olmakta, hayvan bakımı ve beslenmesi, iş yönetimi, hayvan sağlığı , çiftlik bazlı doğru analiz ve verimli besi yöntemleri konularında seminerler vererek müşterilerine teknik destek sağlamaktadır.

CP Yem pazarlama faaliyetleri tüm Türkiye için merkezi olarak tek noktadan yürütülmektedir.

Ürünlerimiz

Kanatlı yemleri;

Doğrudan kümes sahiplerine ve yarı entegre işletmelere,

Büyükbaş ve küçükbaş hayvan yemleri;

CP Yem Web Sitesine Git >>
Top