Temel Değerlerimiz

CP Grup,temel felsefesi olan "Sürdürülebilirlik İçin 3 Fayda" doğrultusunda insan,ülke ve şirket sürdürülebiliriliği için çalışır.

CPF Değerleri; dünya çapında müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayarak; en güvenli, en yüksek kalitede gıda ürünlerini sağlayarak, sürdürülebilir ve somut ticari büyüme ile «Dünyanın Mutfağı» olma vizyonumuzu gerçekleştirmek için tüm çalışanlarımızın sahip olması gereken değerlerdir.

Vizyonumuz

Geliştirdiğimiz kaliteli ve yüksek besin değerli geniş ürün yelpazesiyle, içerisinde bulunduğumuz pazarın ve müşterilerin ihtiyaçlarını tatmin edip, sosyal sorumluluk anlayışıyla yaşam kalitesini arttırmak adına profesyonelce çalışan en güvenilir gıda şirketi olmak.

Misyonumuz

Tüketicilere beslenmedeki protein açığını giderecek yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunarak, sağlıklı tüketim alışkanlığı yaratmada öncü bir kuruluş olmak.

Sürdürülebilirlik İçin Üç Fayda

Sürdürülebilirlik için üç fayda
Ülkelere fayda sağlama sorumluluğu ile iş yapıyoruz ve sosyal faaliyetler yürütüyoruz. İşe, hepimizin iyi bir vatandaş, iyi bir aile ve iyi bir kuruluş olabilmesi için başlıyoruz. Çünkü bu, ülkelerin, kişilerin, toplumun ve şirketin aynı anda menfaat sağlamasının en kolay yoludur.

Ülkelere fayda sağlama sorumluluğu ile iş yapıyoruz ve sosyal faaliyetler yürütüyoruz. İşe, hepimizin iyi bir vatandaş, iyi bir aile ve iyi bir kuruluş olabilmesi için başlıyoruz. Çünkü bu, ülkelerin, kişilerin, toplumun ve şirketin aynı anda menfaat sağlamasının en kolay yoludur..

Örnek Faaliyetlerimiz


CPF İnovasyon Yarışması Ödülleri

CP Türkiye'den Lösev'e Destek
Top